Чер
5
Пн
Інавгурація на посаду ректора Національного університету «Львівська політехніка»
Чер 5 all-day

5 червня 2007 р. – відбулася інавгурація на посаду ректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Юрія Ярославовича Бобала.

Чер
6
Вт
Створено Інститут гуманітарної освіти
Чер 6 all-day

6 червня 1992 р. – наказом ректора Юрія Рудавського було створено Інститут гуманітарної освіти, згодом його перейменували в Інститут гуманітарних та соціальних наук. Це був один із перших навчально-наукових інститутів Львівської політехніки.

Чер
8
Чт
Народився Кочан Володимир Олексійович
Чер 8 all-day

8 червня 1909 р. – народився Кочан Володимир Олексійович
В. О. Кочан – доцент кафедри інформаційно-вимірювальної техніки. Його школу пройшли тисячі студентів. Опублікував у співавторстві 500 наукових праць в галузі інформаційно-вимірювальної техніки, одержав понад 120 авторських свідоцтв на винаходи. Найважливіші його наукові розробки пов’язані з приладами зрівноважувального перетворення, зокрема в галузі теорії мостів постійного струму. Йому належить першість у розробці ряду методів підвищення точності і чутливості засобів вимірювання. Один із фундаторів Львівської школи електричних вимірювань, метрології та електротермометрії.

Чер
9
Пт
Вернер Дурт отримав звання почесний Doctor Honoris Causa
Чер 9 all-day

9 червня 2005 р. – в актовій залі Львівської політехніки відбулося урочисте засідання Вченої ради, на якому звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки отримав академік Академії мистецтв у Берліні, директор Інституту історії й теорії архітектури Технічного університету в м. Дармштадті, професор Вернер Дурт.

Чер
10
Сб
Народився Каспер Вайгель
Чер 10 all-day

10 червня 1880 р. – народився Каспер Вайгель
Каспер Вайгель – професор кафедри геодезії. З 1912 по 1941 рр. був завідувачем тієї самої кафедри. Ректор Львівської політехніки у 1929–1930 роках. Автор численних наукових праць і навчальних посібників з геодезії, зрівнювальних обчислень фотограмметрії і математики. Ініціатор застосування у Польщі фотограмметрії, трилатерації та інтерферометрії для вимірювання відстаней. У 1930 році під його керівництвом за результатами аерофотознімання створено першу карту Польщі, а в 1934–1938 рр. – першу карту Львова.