Чер
30
Пт
Вийшло розпорядження про правила організаційної роботи бібліотеки Політехнічної школи
Чер 30 all-day

30 червня 1913 р. – вийшло розпорядження Міністерства освіти і науки Австро-Угорщини про правила організаційної роботи бібліотеки Політехнічної школи.

Народився Фелікс Стжелецький
Чер 30 all-day

30 червня 1823 р. – народився Фелікс Стжелецький
Фелікс Стжелецький – професор фізики. З 1856 – професор Політехніки. Очолював кафедру загальної фізики Технічної академії від березня 1856 р. і беззмінно керував нею аж до виходу на пенсію в 1882 р. Дійсний член Галицького господарського товариства, кореспондент Наукового товариства у Кракові й Товариства точних наук у Парижі. Дійсний член Академії наук у Кракові. З 1872 по 1874 роки – ректор Технічної академії.

Лип
3
Пн
Відкриття пам’ятника львівським професорам
Лип 3 all-day

3 липня 2011 р. – відкриття пам’ятника львівським професорам, розстріляним гітлерівцями на Вулецьких пагорбах у 1941 р.

Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон отримав звання почесний Doctor Honoris Causa
Лип 3 all-day

3 липня 2012 р. – в актовій залі Львівської політехніки відбулося урочисте засідання Вченої ради, на якому звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки отримав відомий британський вчений, професор Університету Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон.

Лип
6
Чт
Звернення до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу
Лип 6 all-day

6 липня 1874 р. – професорський склад Технічної академії звернувся до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу незаможним студентам для виїзду за кордон на наукові екскурсії.