10 липня 1894 р. – відбулося урочисте святкування, присвячене закінченню 50-го навчального року у Львівській політехніці, на якому з промовою виступив ректор Плацид Дзівінський. Львівська політехнічна школа відзначила 50-літній ювілей своєї діяльності в присутності делегатів кількох австрійських і угорських університетів та політехнік.
10 липня 1912 р. – вперше у Політехнічній школі звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки було присвоєно Марії Склодовській-Кюрі.
10 липня 1937 р. – народився Віктор Якович Прохоренко
Віктор Прохоренко – професор кафедри прикладної фізики та наноматеріалознавства. У 1984 році після захисту докторської дисертації, здобув учений ступінь доктора технічних наук, а в 1985 році обраний на посаду завідувача кафедри фізики металів і матеріалознавства Львівського політехнічного інституту. У 1987 році затверджений у вченому званні професора цієї ж кафедри. У галузі навчально-методичної роботи створив тлумачні словники, посібники, видав практикум з фізики металів, опублікував 230 наукових праць, у тому числі чотири монографії, одержав десять авторських свідоцтв на винаходи.
12 липня 1913 р. – народився Віктор Якович Фінковський
Віктор Фінковський – професор кафедри фотограмметрії. Із серпня 1966 року працював на посаді професора аерофотогеодезії Львівського політехнічного інституту. У 1967–1986 роках був завідувачем тієї ж кафедри. З ним пов’язаний новий етап в розвитку фотограмметрії – не лише у Львівській політехніці, а і в Україні. Він став засновником наукової школи в галузі фотограмметрії, аерофотознімання, прикладної фотограмметрії, наземного фототеодолітного знімання, автоматизації фотограмметричних процесів. Професора В. Я. Фінковського було нагороджено медалями ВДНГ СРСР за розроблення і впровадження нових автоматизованих та дистанційних технологій у виробничу діяльність підприємств Міністерства кольорової металургії СРСР.