Січ
9
Сб
Народився Степан Посацький
Січ 9 all-day

Степан Львович Посацький(1911-1985) – професор кафедри опору матеріалів. У 1949 р. починає працювати у Львівському політехнічному інституті на посаді асистента кафедри нарисної геометрії і графіки. З 1952 р. працював старшим викладачем кафедри опору матеріалівЗ 1964 р. по 1976 р. С. Посацький – декан загальнотехнічного факультету Львівського політехнічного інституту. У 1966–1971 рр. займає посаду завідувача кафедри опору матеріалів. На кафедрі під керівництвом С. Посацького виконувалися госпдоговірні науково-дослідні роботи на замовлення Львівського автобусного заводу, заводів «Автонавантажувач» та «Львівсільмаш», спрямовані на зниження металомісткості автотранспортних машин і механізмів.

Січ
10
Нд
Юрій Єхануров – почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки
Січ 10 all-day

У 2007 році відбулося урочисте засідання Вченої ради університету, на якому звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки отримав прем’єр-міністр України Юрій Єхануров.

Січ
13
Ср
Освячення відновленої могили Ю. Медведського
Січ 13 all-day

З нагоди 75-річчя від дня смерті Ю. Медведського у 1992 році відбулося освячення відновленої могили вченого.

Політехнічна школа отримує назву Львівська політехніка
Січ 13 all-day

13 січня 1921 р. Вища політехнічна школа у Львові, згідно розпорядження Міністра віровизнань та народної освіти Польщі отримує назву «Львівська політехніка». 28 грудня 1920 р. Ректорат Вищої політехнічної школи звернувся до Міністерства віровизнань та народної освіти Польщі щодо зміни назви навчального закладу. Розпорядження міністерства зачитано на Сенаті Львівської політехніки 18 лютого 1921 р.

 Копія листа Міністерства віровизнань та народної освіти Польщі до Ректорату Львівської політехніки зберігається в Музеї історії Львівської політехніки.

Політехнічна школа отримує назву Львівська політехніка

Оригінал – ДАЛО. Ф.27. Оп. 3. Т.1. Спр. 6.

Січ
15
Пт
Вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал
Січ 15 all-day

15 січня 2011 р. – вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал. У Львівській політехніці за ініціативи Асоціації випускників відновили традицію проведення Зимових балів, яка існувала до 1939 р.  Основною метою балу стала низка доброчинних акцій. Кошти, отримані за продані лоти,спрямовано на соціальні стипендії студентам сиротам. Відзначено меценатів року, які підтримували талановиту молодь університету. Детальніше: http://audytoriya.lpnu.ua/wp-content/uploads/2016/09/Aud_2011_02_web.pdf .

Вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал Вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал Вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал Вперше за багато десятиліть в Актовому залі головного корпусу Львівської політехніки відбувся Зимовий бал