Чер
30
Чт
Народився Фелікс Стжелецький
Чер 30 all-day

30 червня 1823 р. – народився Фелікс Стжелецький
Фелікс Стжелецький – професор фізики. З 1856 – професор Політехніки. Очолював кафедру загальної фізики Технічної академії від березня 1856 р. і беззмінно керував нею аж до виходу на пенсію в 1882 р. Дійсний член Галицького господарського товариства, кореспондент Наукового товариства у Кракові й Товариства точних наук у Парижі. Дійсний член Академії наук у Кракові. З 1872 по 1874 роки – ректор Технічної академії.

Лип
3
Нд
Відкриття пам’ятника львівським професорам
Лип 3 all-day

3 липня 2011 р. – відкриття пам’ятника львівським професорам, розстріляним гітлерівцями на Вулецьких пагорбах у 1941 р.

Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон отримав звання почесний Doctor Honoris Causa
Лип 3 all-day

3 липня 2012 р. – в актовій залі Львівської політехніки відбулося урочисте засідання Вченої ради, на якому звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки отримав відомий британський вчений, професор Університету Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон.

Лип
6
Ср
Звернення до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу
Лип 6 all-day

6 липня 1874 р. – професорський склад Технічної академії звернувся до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу незаможним студентам для виїзду за кордон на наукові екскурсії.

Народився Іван Левинський
Лип 6 all-day

6 липня 1851 р. – народився Іван Левинський
Іван Левинський – професор кафедри утилітарного будівництва. У 1901 р. І. Левинський був обраний надзвичайним професором Політехніки. Розвиток архітектури кінця XIX – початку XX ст. зумовив потребу створення в Політехнічній школі нової кафедри – утилітарного будівництва, керівником якої було призначено професора І. Левинського. Крім основного курсу утилітарного будівництва, він вів курс залізничного будівництва на відділенні інженерії. У 1912 і 1913 навчальних роках І. Левинського було обрано деканом будівельного відділення. У 1891 році заснував власну фабрику виробництва декоративної та побутової кераміки з гуцульськими народними орнаментами. З групою архітекторів побудував керамічну фабрику на Янівській рогатці. Ці дві фабрики започаткували розвиток промислової кераміки в Галичині.