Лип
3
Чт
Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон отримав звання почесний Doctor Honoris Causa
Лип 3 all-day

3 липня 2012 р. – в актовій залі Львівської політехніки відбулося урочисте засідання Вченої ради, на якому звання почесний Doctor Honoris Causa Львівської політехніки отримав відомий британський вчений, професор Університету Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон.

Лип
6
Нд
Звернення до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу
Лип 6 all-day

6 липня 1874 р. – професорський склад Технічної академії звернувся до Крайового відділу з проханням надати грошову допомогу незаможним студентам для виїзду за кордон на наукові екскурсії.

Народився Іван Левинський
Лип 6 all-day

6 липня 1851 р. – народився Іван Левинський
Іван Левинський – професор кафедри утилітарного будівництва. У 1901 р. І. Левинський був обраний надзвичайним професором Політехніки. Розвиток архітектури кінця XIX – початку XX ст. зумовив потребу створення в Політехнічній школі нової кафедри – утилітарного будівництва, керівником якої було призначено професора І. Левинського. Крім основного курсу утилітарного будівництва, він вів курс залізничного будівництва на відділенні інженерії. У 1912 і 1913 навчальних роках І. Левинського було обрано деканом будівельного відділення. У 1891 році заснував власну фабрику виробництва декоративної та побутової кераміки з гуцульськими народними орнаментами. З групою архітекторів побудував керамічну фабрику на Янівській рогатці. Ці дві фабрики започаткували розвиток промислової кераміки в Галичині.

Лип
8
Вт
Надання статусу Національному університету «Львівська політехніка»
Лип 8 all-day

8 липня 2009 р. – вийшла постанова Кабінету Міністрів України про надання Національному університету «Львівська політехніка» статусу самоврядного дослідницького національного вищого навчального закладу, який провадить діяльність відповідно до свого Статуту.

Лип
9
Ср
Народився Володимир Борисович Порфир’єв
Лип 9 all-day

9 липня 1899 р. – народився Володимир Борисович Порфир’єв
Володимир Порфир’єв – професор кафедри геології і розвідки нафтових родовищ. У Львівському політехнічному інституті створив кафедру геології та розвідки нафтових і газових родовищ, готував фахівців геологів-нафтовиків і наукових працівників. Організував науково-дослідну роботу в галузі нафтової промисловості. З 1952 року – член-кореспондент і з 1957 року – дійсний член АН УРСР. Опублікував близько ста наукових праць, присвячених питанням походження нафти, міграції та формування покладів нафти, озокериту, природи і метаморфізму твердих форм горючих корисних копалин. Учений-теоретик рідкісного профілю у галузі геології і геохімії каустобіолітів.