Вер
13
Пт
Народився Євген Поліщук
Вер 13 all-day

Євген Степанович Поліщук (народився 13 вересня 1931 року) – професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій. Напрямок наукових досліджень: первинні перетворювачі неелектричних величин в електричні. У 1971–1982 роках був завідувачем кафедри інформаційно-вимірювальної техніки. У 1980-1993 роках – декан факультету автоматики. Організатор і науковий керівник лабораторії «Електротермометрія». Від 1990 року – професор кафедри інформаційно-вимірювальної технології. Від 1971 року до 1992 був відповідальним редактором збірника «Контрольно-вимірювальна техніка». З 1992 р. – член редколегії збірника «Вимірювальна техніка і метрологія». Автор понад 200 наукових праць, 5 навчальних посібників; мав 50 авторських свідоцтв на винаходи.

Вер
18
Ср
Єжи Міхальський – Doctor Honoris Causa
Вер 18 all-day

18 вересня 1920 року вийшла постанова про присвоєння звання почесного професора Львівської політехніки Єжи Міхальському, директору крайового банку у Львові.

Вер
20
Пт
Народився Станіслав Жерновий
Вер 20 all-day

Станіслав Васильович Жерновий (народився 20 вересня 1943 року) – проректор з адміністративно-господарської роботи Львівської політехніки. Заслужений працівник освіти, «відмінник народної освіти України»

Вер
24
Вт
Відкриття лабораторії програмно-апаратних радіоелектронних інформаційних систем
Вер 24 all-day

На кафедрі теоретичної радіотехніки та радіовимірювання Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки 24 вересня 2016 року відбулося відкриття нової лабораторії програмно-апаратних радіоелектронних інформаційних систем від компанії «Сайпрес».

Вер
26
Чт
Народився Євген Мокрий
Вер 26 all-day

Євген Миколайович Мокрий (народився 26 вересня 1935 року) – професор кафедри технології основного органічного та нафтохімічного синтезу. У 1977–1991 роках був деканом факультету технології органічних речовин. На кафедрі технології органічних продуктів під керівництвом професора Є. М. Мокрого сформовано потужний науковий напрям «Теоретичні основи створення високоефективних ініціюючих та каталітичних систем для процесів селективних перетворень органічних сполук», а наукова школа кафедри з цього напряму визнана як в Україні, так і за її межами. Займався проблемою каталітичного окислення органічних сполук з використанням акустичної кавітації. Він виявив неабиякі риси талановитого керівника і організатора, що дозволило у 1992 році поновити у Львівській політехніці підготовку фахівців зі спеціальності «Технологія бродильних виробництв і виноробства»Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордену «Знак пошани», член Європейської асоціації зі звукохімії, академік Академії вищої школи України, соросівський професор. Опублікував 260 наукових статей, два підручника, три монографії, одержав шість патентів і 25 авторських свідоцтв на винаходи.