Якщо Ви хочете користуватись віддалено виключно ресурсами компанії Elsevier (зокрема: ScopusSciValScienceDirect) – не потрібно використовувати жодних додаткових сервісів – доступ передбачає використання корпоративної електронної скриньки домену @lpnu.ua . Як увійти у платформу Elsevier – перегляньте у інструкції (pdf – файл), посилання на яку подано нижче.

lpnu_remote_access_scopus —  Завантажити

Віддалений доступ до WoS та інших баз

Для цього потрібно у браузер встановити додаток Proxy SwitchyOmega, який знаходиться за посиланням:

Імпорт налаштувань у встановлений додаток

Після встановлення у правому верхньому куті браузера з’явиться сірий круг – це значок додатку «SwitchyOmega». Натисніть на нього і в меню, яке випливло, виберіть Options. У меню зліва виберіть ImportExport. У рядку Restore from online введіть ось це посилання  (http://195.22.112.35/omega) та мишкою натисніть на кнопку Restore.

Натисніть на значок «SwitchyOmega»  у правому верхньому куті, виберіть пункт auto switch. Це означає, що для всіх передплачених ресурсів університету Ви будете використовувати проксі-сервер бібліотеки, а для інших – ні. І це переключення відбуватиметься автоматично.

Тепер, коли Ви зайдете на якийсь із наукових ресурсів для працівників НУ “Львівська політехніка” (https://library.lpnu.ua/?page_id=2394), треба буде ввести свій логін і пароль, де ім’я користувача – це логін який використовується для входу в інформаційні сервіси університету, наприклад, ivan.p.petrenko (без @lpnu.ua). Якщо у Вас немає такого логіну, або забули пароль, звертайтесь до системного адміністратора інституту.

Примітки:

  • Використання декількох додатків які контролюють проксі (наприклад “спрощений режим” у Google Chrome/Opera) , може привести до конфліктів між додатками і проблем з доступом в інтернет. Для використання віддаленого доступу необхідно тимчасово відключити ці додатки і використовувати один із них. 
  • Якщо ви використовуєте аналогічні SwitchyOmega додатки або бажаєте налаштувати проксі в браузері самостійно, скористайтесь параметрами проксі: адреса library.lp.edu.ua порт 3128.
  • Якщо після налаштування проксі і авторизації, певні передплачені ресурси пропонують авторизуватись, очистіть cookies браузера.
  • Якщо додаток «SwitchyOmega» встановлений і з’явився новий ресурс, то потрібно оновити налаштування (SwitchyOmega » Options » ImportExport » Restore та ще раз вказати це посилання  (http://195.22.112.35/omega).

Проблеми використання?

Якщо виникли питання чи проблеми використання цієї технології – пишіть на andriy.i.andrukhiv@lpnu.ua або serhii.o.dubyk@lpnu.ua