Електронні ресурси

Scopus - найбільша база анотацій та цитованості рецензованих наукових видань із вбудованими інструментами моніторингу, аналізу та візуалізації. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук. Доступ надається з локальної мережі Львівської політехніки, через корпоративний емейл @lpnu.ua

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:

  • SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
  • SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
  • AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.
Деякі видання одночасно представлені у кілької індексах." 1 Доступ надається з локальної мережі Львівської політехніки, через віддалений доступ та здійснюється за посиланням: http://webofscience.com/

Платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Вона охоплює понад 57 млн. записів із 18 711 найбільш впливових журналів світу (в тому числі й тих, які знаходяться у відкритому доступі) та 150 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

До 30 квітня 2023 року НУ «Львівська політехніка» матиме доступ до ресурсів SciFindern від компанії Chemical Abstracts Service (CAS).

SciFindern – це оновлена версія знайомої багатьом БД SciFinder.

SciFindern надає необмежений доступ до найбільшої в світі бази даних сполук, реакцій і рефератів з хімії та суміжних наук. Це легкий у використанні інструмент для пошуку та аналізу наукової інформації. Вчені мають можливість аналізувати публікації з понад 50000 наукових журналів із 185 країн, патенти з 63 патентних офісів та здійснювати пошук інформації про хімічні сполуки та їх реакції. Крім журналів та патентів вченими CAS індексуються тези конференцій, технічні звіти, дисертації, книги та електронні журнали. SciFindern дозволяє здійснювати пошук хімічних сполук, їх властивостей та реакцій, використовуючи інформацію про молекулярну структуру сполуки.

Деякі з корисних можливостей SciFindern:

  • Пошук літератури на основі ключових слів;
  • Пошук літератури за вмістом речовини;
  • Пошук речовин та їх властивостей;
  • Пошук реакцій;
  • Ретросинтетичний аналіз.

Доступ до системи надається з локальної мережі університету,  або з іншої локації із використанням технології віддаленого доступу. Доступ передбачає також авторизацію за логіном та паролем. Ті користувачі, які вже мали змогу працювати із SciFinder в межах тимчасового доступу, що був організований у жовтні 2018 року, можуть зараз продовжувати свою роботу із логіном та паролем, які були створені тоді. Для реєстрації нових користувачів просимо використовувати це посилання.

Реєстрація є доступною виключно з комп'ютерної мережі Львівської політехніки. Просимо звернути увагу, що поштова скринька користувача при реєстрації повинна бути в домені @lpnu.ua.

Доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.). Якщо Ви вже використовували корпоративний доступ до Scopus ( через корпоративний емейл @lpnu.ua) – Ви автоматично увійдете на платформу ScienceDirect . Технологія авторизації, логін та пароль до ScienceDirect та Scopus є однаковими.  
Нашому університету надано тестовий доступ до платформи Research4Life, який буде тривати до 31 грудня 2022 року Research4Life надає дослідникам у понад 10 500 установах у більш ніж 125 країнах онлайн-доступ до 154 тисяч провідних журналів і книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, технічних наук і правознавства. Доступ до ресурсу передбачає додаткову авторизацію через логін та пароль які Ви можете отримати звернувшись на скриньку oksana.v.cherkes@lpnu.ua Працювати з ресурсами платформи Research4Life можна з усіх комп'ютерів університету перейшовши за посиланням, а також за допомогою віддаленого доступу.