Електронні ресурси

Scopus - найбільша база анотацій та цитованості рецензованих наукових видань із вбудованими інструментами моніторингу, аналізу та візуалізації. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук. Доступ надається з локальної мережі Львівської політехніки, через корпоративний емейл @lpnu.ua

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:

  • SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
  • SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
  • AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.
Деякі видання одночасно представлені у кілької індексах." 1 Доступ надається з локальної мережі Львівської політехніки, через віддалений доступ та здійснюється за посиланням: http://webofscience.com/

Платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Вона охоплює понад 57 млн. записів із 18 711 найбільш впливових журналів світу (в тому числі й тих, які знаходяться у відкритому доступі) та 150 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.). Якщо Ви вже використовували корпоративний доступ до Scopus ( через корпоративний емейл @lpnu.ua) – Ви автоматично увійдете на платформу ScienceDirect . Технологія авторизації, логін та пароль до ScienceDirect та Scopus є однаковими.  
Доступ до повнотекстових електронних ресурсів Research4Life продовжено до кінця 2024 року. Також, у зв'язку з включенням України до групи країн А обсяг доступного контенту Research4Life для наших науковців збільшився до 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних. Через платформу Research4Life надається доступ до електронних колекцій книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley Sons, Taylor  Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін. Доступ до ресурсу передбачає додаткову авторизацію через логін та пароль які Ви можете отримати звернувшись на скриньку oksana.v.cherkes@lpnu.ua Працювати з ресурсами платформи Research4Life можна з усіх комп'ютерів університету перейшовши за посиланням, а також за допомогою віддаленого доступу.
До 31 грудня 2025 року наукова спільнота Львівська політехніки має доступ до ресурсів ASTM Compass. Доступ отримано завдяки співпраці бібліотеки університету з Асоціацією Інформатіо-Консорціум за сприяння міжнародної фундації eIFL.net . ASTM Compass® – це велика колекція провідних галузевих стандартів і технічної інформації (журнальних публікацій, монографій, дослідницьких звітів тощо) розроблених Американським товариством випробувань і матеріалів ASTM International. Колекція містить матеріали з різних галузей знань, зокрема: з механіки, матеріалознавства, електроніки, навколишнього середовища, охорони здоров’я та медичних приладів, хімічної інженерії, сонячної енергетики та ін. ASTM Compass використовується понад 2000 університетами світу як ключове джерело технічних стандартів для студентів, професорсько/викладацького складу, аспірантів та дослідників. Важливо: доступ до всіх документів виключно в режимі перегляду. Перед початком роботи необхідно пройти реєстрацію за покликанням . Поштова скринька користувача при реєстрації повинна бути в домені @lpnu.ua.Працювати ресурсами ASTM Compass можна з комп’ютерів Університету, перейшовши на сайт.
До 17 травня 2024 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до електронних ресурсів HeinOnline – найбільшої в світі бази даних правових досліджень (США). Сьогодні HeinOnline містить понад 3200 юридичних періодичних видань, монументальну колекцію всіх оригінальних, основних пакетів договорів, чинних та історичних конституцій усіх країн, ключових документів ООН, понад 19000 книг і трактатів, а також багато іншого. Усі документи є точними копіями оригінальних друкованих видань, від перевірених видавців, таких як Brill Nijhoff, Oxford University Press, Cambridge University Press, SAGE Publishing тощо. Доступні колекції:
  • Law Journal Library
  • Case Law basic
  • Civil Rights and Social Justice
  • COVID-19 in America: Response, Issues, and Law
  • English Reports, Full Reprint
  • Foreign and International Law Resources Database
  • Gun Regulation and Legislation in America
  • Law Academy Project
  • Legal Classics
  • Open Society Justice Initiative
  • Revised Statutes of Canada
  • Slavery in America and the World: History, Culture & Law
  • United Nations Law Collection
  • Women and the Law
  • World Constitutions Illustrated
  • World Treaty Library
  • World Trials Library
Навчальні матеріали доступні на веб-сайті https://help.heinonline.org/ Працювати з ресурсами HeinOnline можна з комп’ютерів університету.